Çilingir Servis

Mul-T-Lock

15 Ağustos 2015 » Çilingir Servis »

Mul-T-Lock, ticari ve endüstriyel kurumlar, aynı zamanda konutlar için Yüksek Güvenlik Ürünlerini geliştirmektedir.
Mul-t-lock en küçük işletmeden büyük işletmelere kadar ev ve işyerlerinizi yüksek güvenlikli hale getirmek için çalışmaktadır.
parekende,okul,yapı-inşaat,sağlık tesisleri,finans ve sigortacılık,endüstri,belediye,nakliye ve lojistik gibi birçok alanda faaliyer halindedir.Mul-T-lock’un bir çok ürününü vardır.Bunlardan bazıları ;

Djital Kapı Kolu – CODE-IT

Esat Çilingir

Esat Çilingir 0535 334 59 59

CODE-IT Şifreli koruma sağlar.Kapı kolu şifreli olunca ayrı bir kilit mekanizmasına gerek  kalmadan güvenliği yük olmaktan çıkartır.İşyerlerinde veya mekanlarda etkin bir güvenlik sağlar.
CODE-IT’in  en büyük özelliği anahtara gerek olmadan güvenlik sağlamasıdır.iki kullanım modu vardır.Bunlardan biri otomatik kilitleme diğeri ise manuel kilitleme.Kullanımı kolaydır.4-6 haneli şifrelerle güvenliği sağlayın..

 

Esat Çilingir 0535 334 59 59

Esat Çilingir 0535 334 59 59

 

MT5 Sistem

Çok daha fazla güvenlik içindir.3 mekanizmalıdır.MT5’in anahtar ucunda şekli ile mobil iletişim sağlayan bir yay özelliği vardır.
MT5’in iki taraflı düz anahtar ve çift aktif kilitleme mekanizmalı silindir, teleskopik pimler ve bir üst sürgü özelliğine sahiptir.Geniş master sistem olanakları,satıcı merkezli anahtar yolu özelliği,kendi kedine kalibrasyon ile tam bir güvenlik harikasıdır.

Mul-T-Lock’un yüksek güvenlikli ürünleri  Esat Çilingirde bulunmaktadır. Esat çilingir olarak amacımız size kaliteli hizmet vermektir.Esat çilingiri 7/24 arayabilirsiniz.